Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Ремонт та повірка лічильників

 

З 29 листопада 2017 р. та 17 грудня 2017 р. введено в дію тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 02.11.2017 р. №1343, №1344, зі складу яких виведено витрати на обслуговування квартирних засобів обліку води (в т.ч. на  періодичну повірку) для усіх категорій споживачів.

Повідомляємо: КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» здійснює повірку засобів обліку води. Вартість додаткових послуг, що надає КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» споживачам на їхніх внутрішньобудинкових мережах, визначається відповідно до затверджених калькуляцій та залежить від кількості засобів обліку, встановлених у помешканні споживача, і замовленого комплексу виконання робіт (монтаж, демонтаж приладів обліку, ремонт тощо).

 

Розпломбування (пломбування) лічильника(ів) виконують  тільки представники КП «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»!

Самостійно знімати пломбу на водомірному вузлі заборонено!

          

Для проведення робіт з розпломбування та повірки лічильників споживача необхідно надати заявку за адресою:  м. Полтава, вул. Спаська, 9,  служба обліку та реалізації, або за телефонами: (0532) 61-28-21, (050) 403-03-75, (067) 549-92-67, вказавши  дані власника помешкання, адресу та контактні телефони. Споживач забезпечує у зазначену дату доступ представника КП ПОР "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" до засобу вимірювальної техніки.

Роботи щодо зняття та встановлення лічильників води на існуючому вузлі обліку абонент може виконати власноручно або доручити іншій особі. Повірку та ремонт лічильника води можна виконати в інших спеціалізованих лабораторіях міста після проведення розпломбування працівниками КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»

          

 Періодичній повірці, обслуговуванню та ремонту підлягають засоби вимірювальної техніки, які введені в експлуатацію в установленому порядку.

Як викликати представника для пломбування  після повірки? Є кілька способів:

- особисто звернутися до оператора служби обліку та реалізації за адресою вул. Спаська, 9;

- зателефонувати (0532) 61-28-21, (067) 54-99-267,  (050) 40-30-375.

 

Роботи з розпломбування /пломбування лічильника(ів) для проведення планової повірки виконуються безкоштовно.

 

Вартість робіт, пов'язаних з повіркою приладів обліку діаметром 15-20 мм:

 

Повірка лічильника в лабораторії – 109,00грн.        

 

Вартість комплексу робіт (демонтаж, монтаж, повірка):

 

Кількість лічильників

Вартість робіт з ПДВ (грн.)

1 лічильник         

448,00

2 лічильники      

630,00

3 лічильники

875,00

4 лічильники      

1028,00

5 лічильників     

1218,00

6 лічильників     

1398,00


        Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», засоби вимірювальної техніки, на які поширюється державний метрологічний нагляд, дозволяється застосовувати лише за умови, якщо вони пройшли повірку або державну метрологічну атестацію.

Засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці через міжповірочні інтервали, порядок встановлення яких визначається нормативно-правовим актом центрального органу  виконавчої влади у сфері метрології. Для квартирних засобів обліку води міжповірочний інтервал становить 4 роки,  про що зазначається у паспорті на прилад обліку води.

            Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, визначено, що періодична повірка засобів обліку води проводиться у термін, що не перевищує одного місяця. За цей час споживач оплачує відповідні послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води згідно із середньомісячними показаннями засобів обліку за попередні три місяці. В подальшому, якщо повірка квартирних приладів обліку не проведена,  нарахування плати споживачам за послуги з водопостачання буде здійснюватися за показаннями будинкових приладів обліку або за нормами споживання (у разі відсутності будинкових приладів обліку).