Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Переоформлення особових рахунків

Для переоформлення особового рахунку необхідно особисто звернутися до фахівця  служби обліку та реалізації за адресою вул. Спаська, 9, м.Полтава, надати оригінали та копії наступних документів:

  • для неприватизованих квартир – ордер, довідку про склад сім'ї; при розподілі особових рахунків – рішення  виконавчого комітету Полтавської міської ради  чи рішення суду ;
  • для приватизованих  житлових приміщень  – документ, що підтверджує право власності на житлове приміщення , довідку про склад сім'ї, паспорт громадянина та ідентифікаційний код . 

Укладання договору реструктуризації заборгованості

 Для укладення договору реструктуризованої заборгованості власнику житлового приміщення або особі, яка зареєстрована в даному житловому приміщенні після звірки оплат , необхідно особисто звернутись до юриста служби обліку та реалізації (кабінет № 211),  при собі мати паспорт громадянина та ідентифікаційний код.

Для звірки розрахунків надати відомості про останні показники приладів обліку.

 Отримання письмової довідки про заборгованість

Для отримання письмової довідки про наявність або відсутність заборгованості необхідно особисто звернутися до фахівців служби обліку та реалізації КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» за адресою  вул. Спаська, 9,  м. Полтава  вікна № 1-15 (див. графік роботи) та надати такі документи:

  • довідку про склад сім'ї;
  • документ про оплату та показники лічильника(ів) на день звернення .