Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Абонентська плата

З першого травня 2019 року набув чинності Закон України “Про житлово-комунальні послуги” (надалі – Закон). Одне із нововведень Закону – це абонентська плата, яка стягується при наданні послуг:

Абонентська плата – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, а у випадках, визначених Законом, також і витрати на обслуговування приладів – розподілювачів теплової енергії та/або вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання відповідної комунальної послуги у квартирах (приміщеннях) багатоквартирного будинку.

Таку плату зобов’язаний платити кожний мешканець багатоквартирного будинку при умові укладення індивідуального договору з постачальником послуг.

Абонентська плата сплачується незалежно від користування послугою. Навіть якщо абонент місяць не користувався водою, то рахунок за неї прийде з нульовими показниками, а абонплату прийдеться сплатити, яка в платіжному документі повинна виділятися в окрему графу.

Вартість абонентського обслуговування не може перевищувати  граничного розміру, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. № 808.

Наказом КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ від 31/01/2020 №2 «Щодо плати за абонентське обслуговування» затверджено нарахування плати за абонентське обслуговування споживачам послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, що надаються за індивідуальним договором про надання такої послуги у багатоквартирному будинку в таких розмірах:


- абонентам, у яких облік споживання послуг  з централізованого водопостачання та    водовідведення здійснюється за нормативами (нормами) споживання - 12,22 грн./місяць (з ПДВ);

 

-  абонентам, для яких  КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» є виконавцем послуги лише з централізованого водовідведення  - 12,22 грн./місяць (з ПДВ).

 

-абонентам, для яких КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» є виконавцем послуг з централізованого водопостачання, облік водоспоживання яких здійснюється за допомогою засобів обліку:

 

-      з одним лічильником холодної води – 17,03 грн./місяць (з ПДВ);

-      з двома лічильниками холодної води – 18,68 грн./місяць (з ПДВ);

-      з трьома і більше лічильниками холодної води – 20,33 грн./місяць (з ПДВ)