Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


  

    З 29 листопада 2017 р. та 17грудня 2017р. введено в дію тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 02.11.2017 р. №1343, №1344, зі складу яких виведено витрати на обслуговування квартирних засобів обліку води в т.ч. на  періодичну повірку, для усіх категорій споживачів.

 Одночасно повідомляємо, що КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» здійснює повірку засобів обліку води. Вартість додаткових послуг, які надаються КП ПОР «Полтававодоканал» споживачам на їх внутрішньобудинкових мережах, визначається згідно затверджених калькуляцій та залежить від кількості засобів обліку, встановлених в помешканні споживача і замовленого комплексу виконання робіт (монтаж, демонтаж приладів обліку, ремонт, тощо).

 Розпломбування (пломбування) лічильника(ів) виконуються безкоштовно тільки представниками КП «Полтававодоканал»

Самостійно знімати пломбу на водомірному вузлі заборонено!

           Для оформлення заявки на проведення робіт з розпломбування та повірки лічильників споживача необхідно надати заявку за адресою м. Полтава, вул. Спаська Служба обліку та реалізації  або за телефонами 61-28-21, 050-403-03-75, 067-549-92-67 з вказанням  даних власника помешкання, адреси та контактних телефонів. Споживач забезпечує у зазначений строк доступ представника КП ПОР "Полтававодоканал" до засобу вимірювальної техніки.

Роботи по зняттю та встановленню лічильників води на існуючому вузлі обліку, абонент може виконати власноручно або доручити іншій особі. Повірку та ремонт лічильника води можна виконати в інших спеціалізованих лабораторіях міста, після проведення розпломбування працівниками КП ПОР «Полтававодоканал»

            Періодичній повірці, обслуговуванню та ремонту підлягають засоби вимірювальної техніки, які введені в експлуатацію в установленому порядку. 

Викликати представника для пломбування  після повірки можливо в наступні способи:

- особисто звернутися до оператора служби обліку та реалізації за адресою вул. Спаська 9

- зателефонувати за номерами 61-28-21, 067-54-99-267,  050-40-30-375.

        Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки, на які поширюється державний метрологічний нагляд, дозволяється застосовувати лише за умови, якщо вони пройшли повірку або державну метрологічну атестацію.

Засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці через міжповірочні інтервали, порядок встановлення яких визначається нормативно-правовим актом центрального органу  виконавчої влади у сфері метрології. Для квартирних засобів обліку води міжповірочний інтервал становить 4 роки,  про що зазначається у паспорті на прилад обліку води.

            Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, визначено що періодична повірка засобів обліку води проводиться у строк, що не перевищує одного місяця. За цей час споживач оплачує відповідні послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води згідно із середньомісячними показаннями засобів обліку за попередні три місяці. В подальшому, якщо повірка квартирних приладів обліку не проведена,  нарахування плати споживачам за послуги з водопостачання буде здійснюватися за показаннями будинкових приладів обліку або за нормами споживання (у разі відсутності будинкових приладів обліку).

 Процедура повірки лічильників юридичних осіб:

 Для оформлення заявки на проведення робіт з повірки лічильників споживача - юридичної особи необхідно надати письмову заяву за адресою м. Полтава, вул. Спаська(приймальня) або за факсом 50-94-12 з вказанням назви, реквізитів та контактних телефонів.

Розпломбування лічильників виконується тільки представниками

КП «Полтававодоканал»

Самостійно знімати пломбу на водомірному вузлі заборонено!

Викликати представника для розпломбування та пломбування  після повірки можливо в наступні способи:

- особисто звернутися до контролера відділу по роботі з юридичними особами за адресою вул. Спаська 9

- зателефонувати за номерами 61-60-93, 61-60-95.

 Роботи з розпломбування /пломбування лічильника(ів) для проведення планової повірки виконуються безкоштовно.                       

                                                                    

Вартість робіт, пов'язаних з повіркою приладів обліку

 Вартість комплексу робіт (демонтаж, монтаж, повірка)


1 лічильник - 291,10 грн. (з ПДВ)
2 лічильника - 423,20 грн. (з ПДВ)
3 лічильника - 581,30 грн.(з ПДВ)
4 лічильника - 705,40 грн. (з ПДВ)
6 лічильників - 967,60 грн. (з ПДВ)
 

Повірка  лічильника в лабораторії -82,10 грн. (з ПДВ)

 

                              


В разі виникнення питань, звертайтеся :

  

КП ПОР «Полтававодоканал» служба обліку та реалізації:

Тел. 612 - 821, 509-  669

Тел. моб. (050)40 30 375, (067) 54 99 267