Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Змінилися правила отримання субсидій. Як отримати субсидію із 1 травня?

18.05.2021, 10:32

Щоб продовжити отримувати допомогу від держави, потрібно оформити нові заяви і декларації про доходи та витрати. Раніше перепризначення робили автоматично, однак нині, згідно із постановою Кабміну від 14 квітня, кожному субсидіанту доводиться це робити знову.

https://www.adm-pl.gov.ua/news/vidsogodni-na-poltavshchini-pochinayut-priymati-zayavi-vid-naselennya-na-priznachennya-subsidiy

Нарахування субсидій нині не призупиняють, але отримати гроші можна лише після оновлення документів. Зробити це потрібно протягом п’яти місяців – до кінця вересня. Скажімо, якщо людина оформить документи у липні, гроші їй нарахують і за травень та червень. Оформити ж заяву можна особисто у відділах управління соцзахисту, надіслати поштою або за наявності електронного підпису подати онлайн.

Крім оновлення документів, змінилися і вимоги до тих, хто хоче отримати субсидії. Не виплачуватимуть її тим, хто протягом року на одну покупку витратив понад 50 тисяч гривень. Зокрема, це стосується придбання іноземної валюти. Також тим, хто має більше 100 тисяч гривень на депозитному рахунку в банку. Як і раніше, на нарахування субсидії вплине заборгованість оплати комунальних послуг.

Зручний спосіб позбутись накопичених боргів за послуги водопостачання та водовідведення – договір реструктуризації. Для його укладання алгоритм дій такий:

- звернутися до служби обліку та реалізації за адресою вул.Спаська 9 з оригіналами паспорта та ідентифікаційного коду;

- у службі обліку провести звірку розрахунків (за необхідності – надати платіжні документи для підтвердження оплат), надавшии поточні показники лічильника/ів (за їх наявності);

- у разі зміни власника або зміни кількості споживачів надати відповідні документи (договір купівлі-продажу, свідоцтво права власності, право на спадщину та ін.).

Здійснити оплату за послуги водопостачання та водовідведення можна в «Особистому кабінеті» на цьому сайті. Якщо з реєстрацією в «Особистому кабінеті абонента» виникають проблеми, телефонуйте (0532)61-10-08.

Увага! Якщо за вказаними телефонами не отримуєте відповіді одразу, не поспішайте класти слухавку – через деякий час увімкнеться автовідповідач!

Інші новини