Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

11.12.2017, 15:37

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

щодо реконструкції каналізаційного колектору Д-800 мм по вул. О. Гончара на ділянці гаражного кооперативу «Лабіринт» із влаштуванням каналізаційної насосної станції в

м. Полтава, Полтавської області

Комунальне підприємство Полтавської обласної ради "Полтававодоканал", що розташоване за адресою: 36020, м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А, повідомляє, що має намір здійснити реконструкцію каналізаційного колектору Д-800 мм по вул. О. Гончара на ділянці гаражного кооперативу «Лабіринт». Питання про проведення робіт по встановленню модульної КНС поставлено у зв’язку з аварійною ситуацією, яка склалася на каналізаційному колекторі. Багаточисельні завали на колекторі погіршують санітарні обставини на даній ділянці.

Проектом передбачається встановлення модульної КНС із товстостінного поліетилену товщиною 63 мм підземного типу 3-02-02-02 КСП – КНС–К по ТУ–УВ.2.5-22.2-30336890-012:14 виробництва ТОВ «Енергоресурсінвест» продуктивністю КНС 390 м3/год та напором 23 м в. ст., в якій встановлено 3 занурених насоси ФЛЮГТ NP 3171 НТ (Швеція).

Також перед МКНС передбачається камера із встановленням ножової засувки, а після МКНС встановлюється комплектна камера перемикання із зворотними клапанами і засувками. МКНС розраховано на 2 напірних виходи діаметром 315 мм кожний. Біля МКНС облаштовується майданчик з твердим покриттям та навіс для захисту від атмосферних опадів.

Для забезпечення об’єкту проектування електроенергією при зникненні основного живлення передбачено встановлення дизель-генераторної установки (ДГУ) розрахунковою потужністю 110 кВА з автоматичним вводом резерву (АВР) з урахуванням пускових струмів основного та пікового насосу.

Технологічне устаткування прийняте відповідно до технологічної потреби і проведених розрахунків з урахуванням сучасних технологій зменшення енергоємності, збільшення терміну експлуатації і спрощення обслуговування.

Оцінка впливу на соціально-економічні умови: екологічні і інші обмеження планованої діяльності за варіантами виконуватимуться відповідно до нормативних документів; необхідна інженерно-екологічна підготовка і захист території за варіантами будуть здійснюватися відповідно до нормативних документів.

Можливий вплив реконструкції на оточуюче середовище м. Полтава передбачає технологічні рішення, що забезпечують виконання необхідних вимог, норм і правил, що дасть можливість зменшити до мінімуму вплив негативних чинників виробничої діяльності на атмосферне повітря, ґрунт, водні ресурси, рослинність і зберігати в цілому екологічну рівновагу в районі розташування об’єкту.

Скарги і зауваження приймаються протягом 30 днів з дня опублікування інформації до Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Соборності, буд.45.

Інші новини