Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Заява про екологічні наслідки ДІЯЛЬНОСТІ

15.12.2020, 15:52

Заява про екологічні наслідки ДІЯЛЬНОСТІ

Комунальне підприємство Полтавської обласної ради «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» є замовником розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція свердловини №2 водозабору №5 КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» по вул. Кондратка, 47-г в с. Петрівка, Полтавського району, Полтавської області».

На даний час технологічне обладнання та трубопроводи свердловини є частково фізично зношеними, реконструкція передбачає заміну технологічного обладнання свердловини на більш ефек­тивне для відновлення ефективної пропускної спроможності і нормальної працездатності свердловини.

У складі реконструкції передбачено заміну насосного обладнання, трубопроводів та арматури, встановлення лічильника з функцією передачі даних.

Проектом реконструкції передбачено тільки заміну застарілого обладнання без втручання в несучі конструкції, без зміни геометричних розмірів та функціонального призначення споруди, без збільшення продуктивності

Можливим джерелом забруднення атмосферного повітря будуть тимчасові викиди забруднюючих речовин, що утворюються при виконанні робіт з реконструкції, які в цілому на стан повітряного середовища не впливають. При подальшому функціонуванні відновленого обладнання викиди в атмосферу відсутні.

Проектована діяльність запобігає потенційному негативному впливу на водне середовище, ґрунти, техногенне та соціальне середовище.

Замовник будівництва: КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ», тел.: (0532) 50-64-11

Інші новини