Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Засідання постійної комісії Полтавської обласної ради щодо роботи КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»

29.01.2021, 15:45

Інвестиційна діяльність за останні п`ять років, діяльність фінансово-господарська за минулий рік і, звісно, структура тарифів для споживачів послуг КП ПОР «Полтававодоканал», які встановила Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, – про це йшлося на засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв`язку.

Питань від депутатів-членів комісії було безліч. Це говорить про те, що пошуком рішень, які б сприяли стабільній роботі підприємства, переймаються не лише у «Полтававодоканалі». Утім, інакше і бути не може, адже підприємство має стратегічне значення для області. І хоч функціонування комунального підприємства, що забезпечує жителів громади водопостачанням та водовідведенням, – це не про прибутки, а про якісні послуги для громадян, спільне завдання і для «Полтававодоканалу», і для Полтавської обласної ради – забезпечити беззбитковість господарювання. Для «Полтававодоканалу» це означає розвиток, а для обласної ради – відсутність потреби дотувати підприємство з обласного бюджету.

Розмова точилася гостро і емоційно. Депутати почули чимало цікавого, їм є над чим поміркувати. А «Полтававодоканал» отримав чіткий посил: доля підприємства турбує депутатський корпус області.

Наступний етап співпраці – візит депутатів Полтавської обласної ради до КП ПОР «Полтававодоканал», аби на місці розібратися з усіма питаннями щодо функціонування підприємства.

Інші новини