Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


З дня відкриття Полтавського міського комунального водогону минуло 122 роки

08.11.2022, 10:00

У листопаді виповнюється 122 роки з дня відкриття Полтавського міського комунального водогону.

Ця подія стала однією з найважливіших у житті міста: наявність водогону не лише дозволила містянам щодоби споживати до 80 тис. відер артезіанської води, але й стала значним поштовхом для економічного розвитку Полтави.

На момент введення в експлуатацію до полтавського водогону мали під’єднання тільки 7 будинків адміністративного та громадського призначення.

На початковому етапі функціонування водогону штат його співробітників був невеликим: завідуючий-інженер, контролер, машиніст та два його помічники, чотири слюсарі, три кочегари та дев’ять будочників – чергових водорозбірних будок.

Нині КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» – велике підприємство, яке забезпечує роботою понад тисячу людей та надає послуги з централізованого водопостачання жителям та підприємствам Полтави, а також п’яти населеним пунктам, а з централізованого водовідведення – восьми: м. Карлівка, смт.Машівка, смт.Шишаки, смт.Опішня, м.Кобеляки, см.Котельва, смт.Нові Санжари та с.Стасі. А нещодавно підприємство почало надавати свої послуги ще й у Решетилівці!

Інші новини