Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Всеукраїнська нарада працівників водопровідно-каналізаційної галузі у Сумах.

07.12.2016, 08:52

З метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості 1-2 грудня у м. Суми відбулася всеукраїнська нарада «Модернізація підприємств в умовах реформи водопровідно-каналізаційного господарства. Шляхи вирішення».
У роботі наради взяли участь понад 160 учасників з усієї України. На заході були присутні депутат Верховної Ради України, заступник голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона Бабак, заступник директора Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Дмитро Петрунін, директор Департамену із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення НКРЕКП Артем Чумак, , керівництво міста та області, керівники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, представники науково-дослідних інститутів та виробничих підприємств, вітчизняні та зарубіжні експерти галузі.

Саме таке спілкування комунальників з владою, підприємцями дає можливість напрацьовувати конструктивні пропозиції для вирішення проблем водопровідно-каналізаційної галузі.
Всеукраїнська нарада проводилася за ініціативи Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» та КП «Міськводоканал» Сумської міської

ради.

Під час проведених обговорень були визначені ключові економічні проблеми, які критично позначаються на можливості стабільного та якісного надання послуг з водопостачання та водовідведення, було акцентовано увагу на процесі удосконалення нормативно-правового забезпечення у сфері питного водопостачання та водовідведення, а також створення належних умов для інвестування у розвиток галузі.

Водночас, у межах заходу проходила зустріч робочої групи з інформаційної політики Асоціації «Укрводоканалекологія». В Сумах зустрілися представники комунальних прес-служб з різних регіонів західної, центральної та східної України. Цікавою та змістовною виявилася зустріч робочої групи , і хоча проблеми в усіх комунальників майже однакові, та шляхи вирішення виявились різними.

Представники КП ПОР «Полтававодоканал» виступили з доповіддю про основні напрямки роботи інформаційної служби в діяльності водопровідно-каналізаційного підприємства, поділившись досвідом з колегами, адже на деяких водоканалах, особливо у невеликих містах, подібний напрямок роботи тільки починає інтенсивно впроваджуватися.


У рамках заходів відбулася тематична виставка сучасного обладнання та технологій. Також учасники наради відвідали об’єкти КП «Міськводоканал» СМР та партнерські підприємства виробників обладнання водопровідно-каналізаційного господарства, а саме: АТ «Сумський завод «Насосенергомаш», АТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш».

Попри всі складнощі нинішнього періоду, комунальникам спільно вдається вирішувати питання як поточного, так і стратегічного характеру.

Прес-служба КП ПОР «Полтававодоканал»

Виступає депутат Верховної Ради України, заступник голови Комітету ВРУ з питань ЖКГ - Альона Бабак

Виступає депутат Верховної Ради України, заступник голови Комітету ВРУ з питань ЖКГ - Альона Бабак

Відвідини сумського заводу Насосенергомаш

Відвідини сумського заводу "Насосенергомаш"

Водопостачання Сум здійснюється з підземних джерел, як і в Полтаві

Водопостачання Сум здійснюється з підземних джерел, як і в Полтаві

Депутат ВРУ - Альона Чумак, директор Департаменту із регулювання відносин у сфері водопостачання та водовідведення НКРЕКП - Артем Чумак, генеральний директор водоканалу м. Суми

Депутат ВРУ - Альона Бабак, директор Департаменту із регулювання відносин у сфері водопостачання та водовідведення НКРЕКП - Артем Чумак, генеральний директор водоканалу м. Суми

Засідання робочої групи з інформаційної політики Асоціації Укрврдоканалекологія

Засідання робочої групи з інформаційної політики Асоціації "Укрврдоканалекологія"

Новітнє обладнання в лабораторії сумського водоканалу для аналізу питної води

Новітнє обладнання в лабораторії сумського водоканалу для аналізу питної води

Презентація геоінформаційної системи ТОВ НВП Енертех

Презентація геоінформаційної системи ТОВ НВП "Енертех"

Сумський водоканал приймає гостей

Сумський водоканал приймає гостей

Сумський завод "Енергомаш"

Сумський завод "Енергомаш"

У роботі наради взяли участь понад 160 представників з усієї України

У роботі наради взяли участь понад 160 представників з усієї України

Урочисте відкриття заходу

Урочисте відкриття заходу

Інші новини