Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Всесвітній день водних ресурсів

22.03.2022, 10:00

Нині українці перебувають у хронічному (якщо так можна сформулювати) стресі. Тож хоча б спробувати навчитися контролювати стресову реакцію і не дозволяти їй тривати патологічно довго буде не зайвим.

Займатися спортом, медитувати та співати – такі дії за нинішніх обставин як мінімум не завжди доречні. Тож найпростіший метод пом`якшити стрес – вода. Саме вона один з найкращих помічників у знятті стресу. Не маєте змоги прийняти теплий душ? Тоді вмивайтесь холодною водою! Це дуже ефективний спосіб швидко заспокоїтись: варто занурити обличчя у холодну воду, дихання сповільниться та стане глибшим, а пульс нормалізується.

І головне: пийте воду! Адже навіть незначне зневоднення організму призводить до зниження рівня енергії і погіршення розумових процесів. При зневодненні також збільшується кількість так званого «гормону стресу» – кортизолу. Тому кілька ковтків води значно поліпшить самопочуття!

До слова, якість полтавської води контролюємо надзвичайно пильно: лише за минулий тиждень фахівці нашої хімбаклабораторії відібрали 52 проби води, провівши 364 аналізи. За їх результатами вода в розподільчій мережі на всіх об’єктах КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» відповідає ДержСанПіНУ.

Інші новини