Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Водоканал проводить ремонтні роботи на колекторі.

05.05.2020, 15:25

На сьогодні більшість колекторів міста вичерпали свій час і почали руйнуватися. Притаманна всій Україні проблема зношеності каналізаційних мереж у Полтаві стоїть особливо гостро. У місцевих засобах масової інформації нерідко з’являються повідомлення про черговий «провал» на тій чи іншій ділянці каналізаційних колекторів, що забезпечують відведення господарсько-побутовихстічних вод.

Колектор по проспекту Миру був прокладений в 1989 році, тож свій термін експлуатації вичерпав давно.

І у святкові дні на комунальному підприємстві «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» продовжують проводити заміну ділянки зруйнованого колектора. У квітні розпочалися ремонтні роботи по заміні значної ділянки колектора, діаметром 1200 мм, в мікрорайоні Левада. Планується замінити близько 50 метрів трубопроводу.

На цих роботах буде застосована інноваційна технологія. Буде проведена санація трубопроводу полімерними матеріалами (так звана «полімерна панчоха»). На місці ремонтних робіт змонтована тимчасова насосна станція, яка перекачує стоки через обвідний колектор, тож мешканці безперебійно отримують послуги із водопоста чання і водовідведення. Хоча, за словами працівників, насосний агрегат прочищають щодня від твердого побутового сміття, яке несвідомі полтавці скидають в каналізацію. У місці проведення робіт активний рух транспорту, тож перед вихідними перекрили ділянку дороги.

«При ремонтних роботах це вимушена міра. У свята це дасть можливість виконати максимально великий обсяг робіт, адже ми розуміємо, що через перекриття полтавці відчувають певні незручності. Намагатимемося провести роботи якнайшвидше і якісно», – говорить генеральний директор КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» Василь Воротинцев, який і у вихідні контролює хід ремонтних робіт.

Інші новини