Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Від справної сплати за послуги — виграють всі!

30.08.2016, 16:46

Від справної сплати за послуги – виграють всі!

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» - обласне підприємство, яке здійснює водопостачання та водовідведення не тільки у м. Полтава, а також обслуговує ще 8 районів області.

Послуги з надання водопостачання та водовідведення здійснюються і в смт.Опішня Зінківського району Полтавської області.

Підтримка функціонування діючих систем водопостачання селища, поліпшення забезпечення населення питною водою – одне з основних завдань підприємства.

Але, на жаль, не завжди послуги з водопостачання в селищі надаються цілодобово і в повному обсязі.

В смт. Опішся мешканці вулиць Б.Хмельницького, Заливчого, Агропунктівська, Пархоменко влітку залишились практично без водопостачання, оскільки дві свердловини повністю вийшли з ладу внаслідок багаторічної експлуатації свердловин (понад 40 років) і які давно потребують капітального ремонту.

З метою недопущення критичної ситуації, щодо водопостачання, працівниками комунального підприємства «Полтававодоканал» було здійснено підвезення питної та технічної води мешканцям вищевказаних вулиць та проведено будівництво поверхневої тимчасової водопровідної мережі, що в повному обсязі задовольняє потреби населення.

Але, наразі з цим, працівниками підприємства було виявлено ряд несанкціонованих підключень мешканцями селища до мереж водопостачання та водовідведення.

Проста істина: «За все треба платити!» - не завжди буває зрозуміла певній частині людства, і мешканці селища в цьому питанні, нажаль, не виключення. Комунальники знову і знову наголошують, що будь-яке самовільне приєднання до систем централізованого комунального водопостачання є незаконним і розцінюється як крадіжка. Такі дії людей завдають чималих збитків комунальному підприємству.

Тобто, з одного боку, певна частина мешканців селища хоче отримувати якісні послуги, що цілком природньо, і справно сплачує за них. А з іншого боку – друга частина мешканців, також хоче отримувати ці ж послуги, але задарма! В кінцевому підсумку – збитки підприємства зростають, й від неможливісті надання якісних послуг – потерпають всі.

Які проблеми можуть виникнути у нечесного споживача, в повній мірі на собі відчув опішнянин, , який мешкає по вул. Федюна, де було виявлено незаконне підключення до мережі водопостачання. Працівники водоканалу ліквідували незаконну врізку, і тепер, даному споживачеві треба врегулювати свої взаємини з підприємством належним чином.

Звертаємо увагу, що до тих споживачів, які добровільно приходять у комунальне підприємство КП ПОР «Полтававодоканал» і повідомляють про несанкціоновану врізку, ставлення зовсім інше. Для цього необхідно звернутися до служби обліку та реалізації КП ПОР «Полтававодоканал» і буде знайдений оптимальний вихід із ситуації, що склалася. Споживачу дають змогу виготовити відповідну документацію і поставити лічильник. Однак, якщо крадіжку води виявляють фахівці водоканалу - сума збитків, яку виставить комунальне підприємство, буде набагато більшою.

КП ПОР «Полтававодоканал» закликає власників приватних будинків та підприємців не ухилятися від дотримання вимог чинного законодавства та належним чином оформляти підключення до мереж водопостачання та каналізації.

Прес-служба КП ПОР «Полтававодоканал»

Інші новини