Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Увага! Очікується зміна тарифів.

30.08.2016, 09:09

Інформація КП "Полтававодоканал"

про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Згідно п.5 ст.19 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» КП «Полтававодоканал» є Виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). Проте, тарифи на ці послуги ще не затверджувалися для КП «Полтававодоканал» Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Керуючись вказаним Законом, КП «Полтававодоканал» зобов’язане надавати зазначені послуги в багатоквартирному житловому секторі одночасно з послугами централізованого водопостачання та водовідведення.

Відповідно до існуючих нормативно-правових актів України, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення повинні надаватися споживачам до зовнішньої стіни житлового будинку та до першого каналізаційного колодязю житлового будинку. А послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення надаються з використанням внутрішньобудинкових систем, і ці послуги відокремлені від послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

З огляду на діюче законодавство, НКРЕКП Постановою № 1414 від 11.08.2016 року затвердило КП «Полтававодоканал»:

- тарифи на централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) у розмірі 8,29 грн/м3 (з ПДВ);

- тарифи на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) у розмірі 6,47 грн/м3 (з ПДВ).

Зазначені тарифи застосовуватимуться тільки для споживачів багатоквартирного житлового сектору.

Постанова НКРЕКП № 1414 від 11.08.2016 року подана до Міністерства Юстиції України на Державну реєстрацію; очікується, що набуде чинності з 15 вересня 2016 року.

Керуючись цією Постановою НКРЕКП тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) враховують наступні витрати:

- частка витрат на централізоване водопостачання та водовідведення;

- витрати на збут послуг;

- витрати на планову періодичну повірку засобів обліку холодної води, що належать споживачам послуг в багатоквартирних житлових будинках.

Більш детально склад планових витрат наведений у структурі тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що наведена нижче.

Адміністрація КП ПОР «Полтававодоканал»
ДОДАТОК до постанови Національної комісії що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. № 1414 від 11.08.2016 року

Інші новини