Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Урочистості з нагоди професійного свята

21.03.2017, 14:33

Урочистості з нагоди професійного свята.

Колектив полтавського водоканалу приймав вітання з нагоди професійного свята
17 березня
в приміщенні Полтавського академічного театру ляльок відбулись урочистості з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
На захід завітали
почесні гості - представники обласної та міської влади, які привітали керівництво та трудовий колектив полтавського водоканалу з професійним святом.
З вітальним словом до працівників звернувся також директор КП
ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев, який подякував колективу за сумлінну щоденну працю та професіоналізм.

Традиційно, кращим працівникам підприємства були вручені грамоти, 69 водоканальців цьогоріч отримали почесне звання «Ветеран праці житлово-комунального господарства». Та найпочеснішими гостями цього свята були працівники водоканалу, які зараз знаходяться на заслуженуму відпочинку, і в свій час передали свій досвід та надбання молодому поколінню.

Артисти пісенно-танцювального колективу обласної філармонії «Полтава» привітали присутніх святковим концертом. Артисти театру ляльок щиро порадували і здивували своїм гумористичним подарунком-привітанням про водоканал та його послуги .

Завершився святковий концерт виступом чоловічого народного самодіяльного козацького хору «Чумацький шлях», який був створений на підприємстві ще в 90-ті роки.
Напередодні, 16 березня, під час проведення урочистостей з нагоди професійного свята працівників комунальної галузі, як
і відбулися в палаці дозвілля «Листопад», фахівці водоканалу отримали грамоти від міського голови.

Комунальні блага давно стали настільки звичними, що ніхто особливо не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності. І хоча комунальна сфера сьогодні знаходиться не в найкращому стані, попри всі негаразди, саме завдяки самовідданій праці комунальників, їхнім працьовитим рукам та професіоналізму, населення нашого міста стабільно забезпечується водою та підтримуються в робочому стані об’єкти водопровідного та каналізаційного господарства.Інші новини