Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


У «Полтававодоканалі» відбулося відкрите обговорення щодо намірів встановлення тарифів на послуги та обговорення проекту Інвестиційної програми

23.08.2017, 09:23

22 серпня 2017 року в актовому залі виробничої бази КП ПОР «Полтававодоканал» відбулося відкрите обговорення щодо намірів КП ПОР «Полтававодоканал» встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік та щодо намірів встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових мереж) на 2018 рік.

Як зазначила головний економіст підприємства – Валентина Черничка, не дивлячись на те, що у 2017 році майже всім водопровідно-каналізаційним господарствам були підвищені тарифи, на полтавському водоканалі було прийняте рішення забезпечити виробництво та реалізацію комунальних послуг з водопостачання та водовідведення без підвищення тарифів. Для цього використовувати всі внутрішні резерви скорочення витрат та збільшення доходів. По такому шляху працює сьогодні підприємство.

- Але є об’єктивні причини, які змушують Водоканал сформувати на 2018 рік економічно обгрунтовані тарифи. Факторами, які негативно впливають на діяльність підприємства та призводять до збільшення витрат на реалізацію комунальних послуг є підвищення цін на енергетичні та матеріально-технічні ресурси, ріст вартості виробничих послуг та підвищення мінімальної заробітної плати. Переглянуті також в структурі тарифів 2018 року планові джерела на ремонт зношених каналізаційних колекторів та аварійних мереж водопроводу – говорить головний інженер Водоканалу Євген Забишний.

Проект щодо намірів встановлення тарифів на послуги направлений до НКРЕКП, де буде ретельно перевірений фахівцями, а потім опублікований для розгляду громадою.

Головний інженер підприємства Євген Забишний висвітлив перелік заходів Інвестиційної програми на 2017 та 2018 р.р.

Прес-служба КП ПОР «Полтававодоканал»

Інші новини