Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


У «Полтававодоканалі» ухвалили Інвестиційну програму на 2018 рік

28.03.2018, 17:14

Сьогодні в приміщенні «Полтававодоканалу» пройшло відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» на 2018 рік».

Обговорення пройшло на виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866.

Серед учасників відкритого обговорення проекту постанови: керівник Сектору НКРЕКП у Полтавській області Галина Мазука, заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, уповноважені представники «Полтававодоканалу» — заступник генерального директора з економіки та фінансів Ганна Калініна, головний інженер Євген Забишний та інші зацікавлені особи.

За результатами засідання було прийнято рішення підтримати Проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» на 2018 рік».

Прес-служба «Полтававодоканалу»

Інші новини