Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Традиційні екскурсії для школярів

27.05.2016, 09:09

Першокласники ЗОШ № 38 відвідали І водозабір полтавського водоканалу.

З початком теплої погоди на полтавському водоканалі традиційно відбуваються екскурсії для учнівської молоді. Працівники водоканалу розповідають підростаючому поколінню про важливість води у життєдіяльності людини, особливості її видобування у Полтаві. Таким чином комунальники залучаються до виховання майбутнього споживача води і, звичайно ж, платника послуг.

Цього разу на екскурсію до першого водозабору прийшли першокласники полтавської школи № 38. Дітлахів вразила ошатна територія водозабору, адже полтавська вода народжується саме в такому красивому місці. Насосна станція з гучними насосними агрегатами не залишила байдужими ні малюків, ні дорослих.

Неодмінна точка відвідин - фонтанчик бажань. Тут вірять, що загадане бажання у цьому місці здійсниться обов’язково, адже вода жива, має свою пам’ять.

Розповідає Олена Пархоменко, учитель початкових класів ЗОШ №38
- У нас сьогодні жодна людина в школі не уявляє собі життя без води. І з перших днів навчання дітей у школі привчаємо їх до бережливого та економного ставлення до води. Завдяки цій екскурсії, я впевнена, що тепер кожна дитина дійсно буде економно ставитися до водних ресурсів нашого міста.

Інші новини