Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Співпраця Управління Держпраці України та КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

15.08.2019, 14:35

На онлайн-прийом до фахівців Держпраці України звернулась Полтавщина

Під час онлайн-прийому, що відбувся в Управлінні Держпраці у Полтавській області 7 серпня, представники підприємств Полтавської області отримали від фахівців роз’яснення з питань законності проведення інспекційних відвідувань, організації технічного огляду устаткування підвищеної небезпеки та з’ясували необхідність отримання дозвільних документів.

Скористався можливістю отримати онлайн-консультацію заступник генерального директора з охорони праці комунального підприємства Полтавської обласної ради «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» Сергій Циб. Його цікавило питання проведення заходів безпеки які потрібно передбачити під час організації технічного огляду прохідного каналу системи водовідведення, який був побудований у Полтаві ще наприкінці 20-х р.р. минулого сторіччя. Ускладнюються роботи глибиною залягання каналу – 25 метрів та його довжина – 625 м.

Питання виявилось досить цікавим та незвичним. Роз’яснення провів Володимир Литвинов – начальник відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці України. Фахівець наголосив на тому, що технічний огляд ділянки каналізаційній мережі (прохідного каналу системи водовідведення) слід проводити тільки після попередньої підготовки, яка забезпечує безпеку праці підчас виконання відповідних робіт. Саме для цього відповідальним за виконання робіт, який призначається наказом керівника підприємства, розробляються інструкції з охорони праці під час виконання цих робіт.

Володимир Литвинов зауважив: при цьому необхідно обов’язково враховувати усі ризики з якими можуть стикнутися працівники під час виконання робіт. Крім того, досягнення кінцевої цілі може бути організовано у декілька етапів за потребою.Усі небезпечні місця повинні мати захисні огородження, а працівники - забезпечені спецодягом, взуттям та засобами індивідуального захисту.

- Беззаперечним є той факт - якщо виконувати всі організаційні та технічні заходи, передбачені «Правилами техніки безпеки при експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених міст» та вимоги безпеки інших нормативних актів з охорони праці, можливо уникнути нещасних випадків. Вдячні за співпрацю - підсумував заступник генерального директора з охорони праці КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» Сергій Циб.

Інші новини