Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Шановні абоненти КП ПОР «Полтававодоканал»

02.03.2017, 13:32

Шановні абоненти КП ПОР «Полтававодоканал» !

Звертаємось до Вас з переконливим проханням своєчасно та у повному обсязі оплачувати за спожиті послуги Водоканалу. Від цього залежать надійність та якість функціонування системи водопостачання та водовідведення нашого міста.

На сьогоднішній день заборгованість населення перед КП ПОР «Полтававодоканал складає майже 36 млн. грн. Тенденція до зростання заборгованості абонентів за послуги з водопостачання та водовідведення за 2016 рік збільшилась майже на п’ять мільйонів гривень.

Кошти, які надходять від Вас, мають цільове призначення: це ремонт та підтримання у робочому стані виробничого устаткування, очищення стоків, закупівля паливно-мастильних матеріалів, труб, запірної арматури тощо.

КП ПОР «Полтававодоканал» - найбільший споживач електроенергії в місті, тож вкрай необхідно своєчасно розраховуватись за спожиту електроенергію, без якої не можуть працювати свердловини та обладнання насосних станцій.

Недоотримання коштів, через неповну та несвоєчасну оплату жителями за послуги водопостачання та водовідведення, ставить під загрозу спроможність підприємства своєчасно оплачувати роботу співробітників, забезпечувати виробничі процеси, зокрема оперативно ліквідовувати аварійні ситуації, усувати засмічення каналізації. Дефіцит коштів створює перешкоду для подальшого розвитку підприємства.

Роз’вязати проблему заборгованості в теперішніх умовах надзвичайно важко.

Розуміючи теперішній фінансово-економічний стан сьогодення та навантаження на Ваші сімейні бюджети при оплаті житлово-комунальних послуг, рекомендуємо укласти договір реструктуризації. Для цього необхідно звернутись до юрисконсульта служби обліку та реалізації КП ПОР «Полтававодоканал», вул. Спаська, 9.

Просимо регулярно, до кінця поточного місяця, оплачувати послуги Водоканалу та не ставити під загрозу весь процес цілодобової подачі води та водовідведення.

Нагадуємо, якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15-% частку від сукупного доходу сім’ї, Ви можете оформити субсидію і держава буде компенсувати Вам значну частину витрат на комунальні послуги.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

Ми працюємо для Вас!

Інші новини