Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Самі п`ємо і всіх запрошуємо!

08.03.2022, 14:32

Коли наші сусіди приїдуть до Полтави в гості, а не рятуючись від вибухів, вони уже це знатимуть. Зараз же просто хочу наголосити: воду у Полтаві можна пити прямо з крана! Вода у централізованій мережі повністю відповідає усім нормативним показникам, тобто вона питна!

Пояснюю: ми у Полтаві беремо воду не з поверхневих джерел, а з артезіанських свердловин – з глибини 800 м. Така вода не піддається жодним техногенним забрудненням. Для профілактичного знезараження використовуємо гіпохлорит натрію, тобто реагент, виготовлений зі звичайної солі NaCl.

Щодо контролю, то пильніше стежити за якістю просто неможливо – лише за минулий тиждень фахівці хімбаклабораторії нашого підприємства відібрали 96 проб води, провівши 672 аналізи. Їх результати свідчать: вода в розподільчій мережі на всіх об’єктах КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» відповідає ДержСанПіНУ (2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»).

Звертаюсь із проханням до всіх, хто контактує з людьми, які рятуються від російських окупантів у Полтаві: пояснюйте нашим гостям (багатьом з них це дивно чути, бо у їхніх містах по-іншому!), що ми у Полтаві п`ємо воду з кранів, у нас це цілком безпечно!

Отож сам п`ю і всіх запрошую: пийте нашу цілющу полтавську воду!


Інші новини