Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Розширені збори трудового колективу КП ПОР «Полтававодоканал»

25.04.2016, 12:01

Розширені збори трудового колективу КП ПОР «Полтававодоканал»

21 квітня 2016 року відбулися збори трудового колективу КП ПОР «Полтававодоканал» по підведенню підсумків виконання умов колективного договору за 2015 рік.

На порядку денному були заслухані звіт голови профкому Горобець Т.О про роботу профспілки та контроль за виконанням умов колективного договору за 2015 рік

і звіт адміністрації КП ПОР «Полтававодоканал» про господарську діяльність підприємства та виконання умов колективного договору за минулий рік.

На зборах був присутній заступник голови обласної організації профспілки житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України – Аксьоненко Анатолій Григорович.

В результаті майже двохгодинного обговорення виробничих і соціальних питань та конструктивного діалогу, збори ухвалили рішення про направлення відкритого листа голові обласної ради – Олександру Біленькому, голові облдержадміністрації – Валерію Головку та начальнику Управління ЖКГ облдержадміністрації - Едуарду Реві.

Відкритий лист трудового колективу КП ПОР «Полтававодоканал».

Трудовий колектив комунального підприємства Полтавської обласної ради “Полтававодоканал” звертається до Вас з приводу ситуації. яка склалася на підприємстві у зв’язку із закінченням терміну контракту, укладеного Полтавської обласною радою з генеральним директором Кретовичем О.І.

Вже зараз у колективі відчувається глибока стурбованість , викликана повною відсутністю інформації з подальших дій обласної ради по призначенню генерального директора. Ми вважаємо, що при призначенні керівника підприємства на новий термін неодмінно повинна враховуватися думка тисячного колективу підприємства.

Не підлягає сумніву, наскільки життєво необхідними та стратегічно важливими є послуги нашого підприємства для громади міста Полтави та області.

Незважаючи на складний фінансовий стан , викликаний тривалим незатвердженням економічно обгрунтованих тарифів на послуги, підприємство працює стабільно, не допускаючи збоїв у цілодобовому та якісному водопостачанні та водовідведенні міста Полтави та восьми районів області.

Колектив підприємства складається з висококваліфікованих фахівців, які мають досвід роботи у будь-яких екстремальних ситуаціях. Навіть у сьогоднішніх складних фінансових умовах не послаблюється робота по впровадженню нових технологій, перш за все енергозберігаючих, оптимізації використання всіх ресурсів підприємства. В належному технічному стані знаходяться об’єкти та обладнання. Проводиться реконструкція основних фондів та заміна мереж із застосуванням сучасних технологій, створена та успішно працює автоматизована система управління водопостачанням міста. З метою контролю витрат води у Полтаві впроваджена єдина в Україні система зонного водопостачання, розробку якої ініціював та особисто очолив генеральний директор Кретович О.І.

Підприємство обрало напрямком перспективного розвитку підвищення інвестиційної привабливості , участь у цільових програмах та проектах із залученням коштів Світового банку та інших інвестиційних фондів.

У своїй діяльності «Полтававодоканал» дотримується принципів відкритості та прозорості до споживача і громадськості.

Керівництву підприємства вдалося як ніколи згуртувати колектив. Люди з розумінням ставляться до тих, часом жорстких заходів, які застосовуються на підприємстві з метою збереження колективу та виходу із складної фінансової ситуації.

Колектив виражає занепокоєння, щоб у разі проведенні кадрових змін керівництва не втратити свої досягнення, створені працею тисячного колективу.

Працівники підприємства звертаються до Вас із проханням залишити генеральним директором Кретовича Олега Івановича, який пройшов на нашому підприємстві шлях від слюсаря до керівника, глибоко знається на всіх питаннях виробничої та економічної діяльності підприємства, і з яким колектив пов’язує подальше існування та перспективний розвиток “Полтававодоканалу”.

Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку позиції колективу. В свою чергу, “Полтававодоканал”, розуміючи стратегічне значення своїх послуг, буде і надалі забезпечувати надійне та стабільне водопостачання та водовідведення для громади міста та області.

За дорученням трудового колективу

Голова профкому КП ПОР «Полтававодоканал» Т.О. Горобець

Уповноважені трудовим колективом делегати від структурних підрозділів підприємства.

Інші новини