Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Роботи з повірки лічильників виконуємо в повному обсязі!

05.04.2022, 12:06

«Полтававодоканал» повідомляє, що роботи з повірки лічильників води, встановлених в помешканні споживачів, підприємством виконуються в повному обсязі.
Для оформлення заявки на проведення комплексу робіт (розпломбування, демонтаж, повірка лічильників, монтаж, пломбування) необхідно надати дані власника помешкання, адресу та контактні телефони. Це можна зробити особисто за адресою: м. Полтава, вул. Спаська, 9 (служба обліку та реалізації) або за телефонами контакт-центру (0532) 61-28-21, (050) 403-03-75, (067) 549-92-67.
Зверніть увагу! Через запровадження на території України воєнного стану показники квартирних засобів обліку води, термін яких закінчився з 24 лютого 2022 року чи то закінчиться протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» до розрахунків братиме!
Тобто нарахування за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у цей час для лічильників, що підлягають повірці у період воєнного стану, відбуватимуться за їхніми показниками, а для лічильників, що перебувають на стадії повірки (розпломбовані, демонтовані), – за середньомісячними (за останні три місяці) обсягами споживання.

Інші новини