Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Ремонтні роботи на колекторі в мікрорайоні Левада

27.03.2014, 08:53


Ситуація з каналізаційними колекторами в місті досить серйозна – це одна з найболючих

проблем підприємства.

Більшість колекторів побудовано у 60-80 р.р. минулого сторіччя з залізобетону.

Як показав аналіз причин виникнення аварій на колекторах, основною причиною є сульфатно-газова корозія, яка руйнує, „вилужує" в,яжучу складову бетону. Як наслідок – просідання грунту і утворення так званих „провалів"

Якщо 10 років тому таких випадків виникало 10-15 на рік, то з часом така тенденція збільшується і потребує прийняття невідкладних заходів.

В мікрорайоні Левада, поблизу будинку № 13/42 по вул. Вавілова проводяться роботи по заміні ділянки (близько 80 м.) самопливного колектору із залізобетонних труб, який був прокладений у 80-ті роки. Також буде демонтовано два каналізаційних колодязі, які вичерпали свій термін експлуатації, натомість буде встановлено чотири нових.

Ускладнюються роботи тим, що колектор прокладений у пісчаному грунті на глибині 5 метрів і більше, багато перетинань з іншими комунікаціями.

На даному відрізку робіт задіяні провідні фахівці підприємства з залученням спеціалізованої техніки: екскаватори, машина з гідродинамічним обладнанням, мулосмоктувальний автомобіль; встановлений тимчасовий обвідний каналізаційний колектор, який перекачує стоки повз ділянку з ремонтними роботами.

. Комунальники просять полтавців віднестися з розумінням до тимчасових незручностей, адже роботи ведуться весь світловий день , без вихідних.


Інші новини