Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Ремонтні роботи на колекторі по вулиці Енгельса.

03.05.2017, 21:23

Ремонтні роботи на колекторі по вулиці Енгельса.

З кінця квітня фахівці КП ПОР «Полтававодоканал» розпочали аварійно –ремонтні роботи по вул. Енгельса, де стався провал ділянки каналізаційного колектору, діаметром 600 мм, який був прокладений у 80-х р.р. на глибині більше 5 метрів.

Не раз повідомлялося в ЗМІ, що ситуація з каналізаційними колекторами в місті дуже серйозна – це одна з найболючих проблем комунального підприємства «Полтававодоканал».

Більшість колекторів побудовано у 60-80 р.р. минулого сторіччя з залізобетону.

Як показав аналіз причин виникнення аварій на колекторах, основною причиною є сульфатно-газова корозія, яка руйнує залізобетон. Як наслідок – просідання грунту і утворення так званих „провалів”. Якщо 10 років тому таких випадків виникало 10-15 на рік, то з часом така тенденція збільшується і потребує прийняття невідкладних заходів.

На даному відрізку робіт задіяні провідні фахівці підприємства з залученням техніки. Змонтований тимчасовий обвідний напірний колектор повз ділянку з ремонтними роботами, тож, споживачі не відчують незручностей.

Крім того, самі мешканці збільшують вірогідність виникнення виходу з ладу системи водовідведення, кидаючи у каналізацію тверді побутові відходи. Комунальники знову і знову нагадують полтавцям, що система водовідведення пристосована лише для відведення стоків.


Інші новини