Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Ремонтні роботи на каналізаційному колекторі

15.06.2016, 13:44

КП ПОР «Полтававодоканал» проводить ремонтні роботи на колекторі .

Дощі, які накрили місто останнім часом, оголили одну застарілу проблему міської інфраструктури – стан підземних комунікацій.

По вул. Небесної Сотні (колишня Леніна) комунальники знову проводять ремонтні роботи.

Поблизу будинку № 81 відбулося просідання грунту, руйнація асфальтного покриття - знову стався черговий «провал» на колекторі, який був прокладений ще у 80-х. р.р. минулого сторіччя.

Причиною пошкодженя на колекторі стало руйнування його конструкції під дією газової корозії. Верхня частина ділянок трубопроводу в умовах агресивного середовища стічних вод була повністю зруйнована.

Щороку такі «провали» показують гостроту проблеми, що сталася за останні десятиріччя з каналізаційними колекторами в місті.

Якщо 10 років тому таких випадків виникало 10 - 15 на рік, то з часом така тенденція збільшується і потребує прийняття невідкладних заходів. Майже одночасно мережа виходить з ладу не в одному місці, а по всій своїй довжині. Тому частковий ремонт зношених комунікацій власними силами не дає сталого результату, підхід за рішенням цієї проблеми має бути комплексним. За рішенням цього непростого питання стоять кошти, яких так бракує комунальному підприємству.

Близько 50 метрів труб каналізаційного колектора, діаметром 600 мм., буде замінено на нові, сучасні, зроблені з пластику. Роботи ведуться на глибині 5 метрів.

Водовідведення та водопостачання мешканцям району не обмежувалося. Для забезпечення функціонування каналізаційної системи було облаштовано тимчасову насосну станцію з перекачування стоків та обвідний колектор.

На даному відрізку робіт задіяні провідні фахівці підприємства з залученням спеціалізованої техніки. Роботи ведуться весь світловий день, без вихідних, за будь-яких погодніх умов.

Комунальники просять полтавців віднестися з розумінням до тимчасових незручностей.

Інші новини