Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


РЕМОНТ ВОДОПРОВОДУ ПО ВУЛ. КОНДРАТЕНКА

28.02.2018, 16:22

25 лютого, від мешканців будинку по вул Кондратенка 9 надійшла заявка про низький тиск витік води. Фахівцями аварійно-відновлювальної бригади було виявлено прихований витік води. Причиною витоку стало пошкодження трубопроводу діаметром 150 мм, який прокладений на глибині більше двох метрів ще в середині минулого сторіччя.

Після погодження з іншими комунальними слжбами, комунікації яких можуть проходити поряд під землею, працівники водоканалу розпочали розкопки.

Не дивлячись на складні погодні умови, фахіці працюють весь світловий день й намагаються виконати роботи якісно та оперативно. В той же час комунальники вибачаються за тимчасові незручності, адже тиск води на верхніх поверхах близприлеглих будинків може бути знижений до закінчення ремонтних робіт.

В свою чергу, водоканалівці дякують полтавцям за повідомлення про витоки води , адже ці втрати – збитки для підприємства і громади. Нагадуємо, телефон диспетчерської служби водоканалу: 56 96 00, 050 49 55 700, 098 16 55 700 (цілодобово).Інші новини