Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Профілактичні засоби на підприємстві

17.03.2020, 11:17

На підприємстві запроваджено план профілактичних заходів щодо запобігання розповсюдження інфекційних захворювань. За словами заступника генерального директора КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» з охорони праці Сергія Циба щодня проводиться моніторинг захворюваності серед працівників підприємства.

- Особлива увага приділяється нашій службі обліку та реалізації, працівники якої найбільше контактують з населенням. Працюємо на випередження, це нормальна практика. Всі працівники забезпечені захисними масками. Виробничі, службові та побутові приміщення забезпечені дезинфікуючими розчинами в необхідному обсязі, проводиться систематичне провітрювання приміщень. Тричі на день приміщення обробляються спеціальними дезрозчинами. Працівники аварійних служб забезпечені респіраторами типу FFP 2 та костюмами хімзахисту типу Л-1.

Краще запобігти проблемі, ніж потім ліквідовувати її наслідки.

КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» вкотре звертається до споживачів обмежити відвідини нашого підприємства без загальної потреби до 3 квітня. Вибачаємось за тимчасові незручності, вдячні за розуміння.
Інші новини