Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


«Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

23.04.2018, 16:02

Шановний абонент!

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності з 1 травня 2017 року, впроваджено оновлену Програму житлових субсидій.

Якщо по особовому рахунку станом на 1 травня 2018 року прострочена понад два місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн), субсидія на наступний строк не призначається, про що органи соціального захисту населення інформують особу.

Якщо протягом двох місяців з дати інформування про не призначення субсидії на наступний строк громадянин звернеться до Управління соціального захисту населення та документально підтвердить сплату заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Згідно з вищезазначеною постановою після закінчення опалювального сезону, станом на 01 травня 2018 року, абонентам-субсидентам буде виконано розрахунок та зняття з особового рахунку невикористаної суми субсидії за останній період її отримання та повернуто до Державного бюджету.

При наявності заборгованості на Вашому рахунку та відсутності коштів для її оплати в повному обсязі, пропонуємо Вам звернутися в службу обліку та реалізації з метою заключення договору реструктуризації заборгованості (вул. Спаська, 9).

КП ПОР «Полтававодоканал»

Після закінчення опалювального періоду по особових рахунках споживачів КП ПОР «Полтававодоканал» виконає розрахунок невикористаних сум субсидій за послуги водопостачання та водовідведення. Якщо сума наданої субсидії перевищує суму нарахування, невикористана суми субсидії повернеться до бюджету.

З метою недопущення розбіжностей між обліковими даними підприємства, які зазначаються в рахунках на оплату послуг водопостачання та водовідведення, з фактично спожитим обсягом послуг та уникнення зайвого повернення невикористаних сум субсидії до бюджету, просимо терміново передати до абонентської служби підприємства показання квартирних приладів обліку.

Передати показники лічильника можна кількома способами:

- (067)304 3332 (Viber- повідомлення цілодобово);

- 612-821; 509-669, (багатоканальні), (050)4030375; (067)5499267;

- 609-165 (автовідповідач-цілодобово);

- «Особистий кабінет споживача» на сайті підприємства.

КП ПОР «Полтававодоканал»

Інші новини