Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Представники служби водопостачання КП ПОР «Полтававодоканал» прийняли участь у загальноукраїнській он-лайн відео-конференції з питань техніки безпеки на комунальних підприємствах.

07.09.2016, 13:31

Представники служби водопостачання КП ПОР «Полтававодоканал» прийняли участь у загальноукраїнській он-лайн відео-конференції з питань техніки безпеки на комунальних підприємствах.

Якими документами потрібно керуватися при виконанні газонебезпечних робіт в колодязях, адже на даний час діють «Правила техніки безпеки при експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених міст», введені в дію у 1979 році, вимоги яких йдуть в розріз з нині діючою «Інструкцією по виконанню газонебезпечних робіт», введеної в дію з 1985 році? Такі питання та багато інших, задавали громадяни Полтавщини під час онлайн-прийому в режимі Skype-зв’язку фахівцям Державної служби України з питань праці.

До фахівців Державної служби України з питань праці звернувся заступник генерального директора з охорони праці КП ПОР «Полтававодоканал» Сергій Циб. Він поцікавився, якими документами потрібно керуватися при виконанні газонебезпечних робіт в колодязях, якщо на сьогоднішній день діють «Правила техніки безпеки при експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених міст», введені в дію у 1979 році, вимоги яких йдуть в розріз з нині діючою «Інструкцією по виконанню газонебезпечних робіт» 1985 року?

У відповідь фахівці наголосили, що при виконанні газонебезпечних робіт в колодязях працівниками водопровідно-каналізаційного господарства слід керуватися вимогами «Правил техніки безпеки при експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених місць» (НПАОП 41.0-1.01-79), затверджених 29.12.1979 року. Мінжитлокомунгоспром УРСР. Ряд розбіжностей з іншими нормативно-правовими актами будуть усунені при черговому перегляді зазначених Правил.

Громадяни, які потрапили на онлайн-прийом, висловили подяку працівникам Управління Держпраці у Полтавській області за плідну співпрацю та можливість особисто переговорити з фахівцями Держпраці України щодо наболілих питань.

В рамках заходу, працівники аварійно-відновлювальної бригади служби водопостачання КП ПОР «Полтававодоканал», яку очолював майстер служби Валерій Хлус, провели показові аварійно – тренувальні заняття, щодо проведення робіт у водопровідних колодязях. Відпрацьовувалися ситуації з можливою вірогідністю загазованості робочого середовища. Комунальники показали гарні знання та фахові навички щодо усунення аварійних ситуацій.

Прес-служба КП ПРО «Полтававодоканал»

За матеріалами Управління Держпраці у Полтавській області

Інші новини