Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Працівники КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» удостоєні державних відзнак

05.02.2021, 14:38

Приємно, коли нашу роботу помічають!

Серед полтавців, яким 3 лютого голова ОДА Олег Синєгубов вручив державні нагороди, – наші працівники!

Грамоту Кабінету Міністрів України отримав начальник цеху з ремонту та експлуатації мереж КП ПОР «Полтававодоканал» Богдан Парасоцький.

«Давати людям воду – це не лише надзвичайно відповідально, а і дуже почесно! Відчуваю піднесеність, що робота нашого підприємства настільки високо цінується. Радий, що держава розуміє, наскільки праця у цій галузі непроста», – зазначає Богдан Парасоцький.

Почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України» присвоєно електромонтерові КП ПОР «Полтававодоканал» Віктору Чупринюку.

«Наша робота – важка і непередбачувана. Звісно, ми працюємо не задля нагород чи високих звань, однак дуже приємно, що оцінили й мій скромний внесок у розвиток житлово-комунальної галузі міста», – каже Віктор Чупринюк.

Генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев щиро привітав колег з високими відзнаками:

«Це висока оцінка надзвичайно важливої та відповідальної роботи працівників ЖКГ. Пишаюся, що у нас працюють висококваліфіковані фахівці, яких відзначили на державному рівні!»

Державні відзнаки начальник цеху з ремонту та експлуатації мереж КП ПОР «Полтававодоканал» Богдан Парасоцький та електромонтер підприємства Віктор Чупринюк отримали за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм!

Інші новини