Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Поважайте тих, хто користується вуличними водорозбірними колонками!

08.06.2021, 15:37

Можливо, хтось із вас здивується, але не всім пощастило мати в оселі централізоване водопостачання. Серед нас є полтавці, які просто не мають фінансової можливості провести водопровід до своїх домоволодінь у приватному секторі. Так, їх небагато, але у переважній більшості це – літні люди: пенсіонери, ветерани, соціально незахищені родини. Саме для них ми залишаємо вуличні колонки загального користування (їх близько 400 по місту) в робочому стані. До слова, саме ці люди сумлінно сплачують за користування водорозбірними колонками!

То в чому проблема, спитаєте? Відповідаємо!

Економите воду у себе вдома, тому по дорозі на дачу набираєте баклаги води з колонки, а на зворотньому шляху там же миєте авто? «Зриваєте» аж ніяк не ключем від колонки механізм, а далі – хоч трава не рости? Тоді ця розмова – для вас!

І йдеться не про чималі збитки від цього (хоч одна колонка, що протікає, – це 925 м³ води за місяць!), а про те, що бабуся/дідусь, прийшовши по воду, повертається додому з порожнім відром, бо: біля колонки хтось миє машину; на неї накинутий шланг для поливу городу аж ніяк не бідного домогосподарства, у якому вода – через лічильник (така собі економія за рахунок слабшого); у радіусі трьох-п`яти метрів – болото, що й ноги не витягнеш. Як результат – ми змушені колонку закривати на ремонт, а люди навколо – без води…

Висновок? Його не буде. А буде прохання: поважайте тих, хто вас оточує! І перш за все, поважайте себе: не створюйте додаткових проблем тим, кому й так несолодко.

Словом, не маєте ключа, виданого у Водоканалі, – не чіпайте вуличних водорозбірних колонок!

Інші новини