Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


«Полтававодоканал» з вами! Просимо, аби і ви були з «Полтававодоканалом»

09.03.2022, 13:00

І у лютому, і вже у березні кожен з нас отримував послуги водопостачання та водовідведення у повному обсязі. Аби забезпечити надання цих послуг, підприємство витратило і витрачає чимало грошей – самі лише насоси, які, наповнюючи резервуари на наших водозаборах, піднімають воду з артезіанських свердловин (з глибини 700-800 м), те насосне обладнання, за допомогою якого подаємо цю воду в місто і те, що піднімає її до багатоповерхівок, «з`їдають» щодня електроенергії на суму, яку навіть озвучувати лячно. Тож нашому підприємству зараз як ніколи потрібні ваші платежі за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, аби ми мали за що купити електроенергію, відтак ви мали воду в оселях.

Ми не вимагаємо віддати нам останнє! Просимо лише: якщо маєте таку можливість, сплатіть, будь ласка, за отримані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення!

Сплатити за отримані послуги можна або у відділеннях банків, або через інтернет-банкінг. Єдина незручність – не завжди можна це зробити, користуючись нашим Особистим кабінетом. Так, він працює, можливість внести показники приладів обліку чи простежити розрахунки/нарахування/проплати є, однак сплачувати краще через онлайн/веб-банкінг без посередництва нашого Особистого кабінету.

Розрахуйтесь, будь ласка, з Водоканалом, аби Водоканал і надалі мав можливість давати воду до ваших осель!

Інші новини