Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


«Полтававодоканал» ввів у експлуатацію реконструйовану повітряно-кабельну лінію на Вороніна

22.02.2022, 14:36

За ініціативи генерального директора КП ПОР «Полтававодоканал», депутата Полтавської обласної ради Василя ВОРОТИНЦЕВА виконано аварійно-ремонтні роботи капітального характеру на повітряно-кабельній лінії від ПС «Полтава – місто» до Водозабору № 3 по вул. Колійній у селищі Вороніна.

«На ділянці у півтора кілометра повністю замінили усе – опори, траверси, дроти. Реконструкцію виконували з урахуванням усіх побажань мешканців селища Вороніна. Побажання отримував і письмово, і на особистих прийомах громадян – і як керівник підприємства, і як депутат Полтавської обласної ради», – каже Василь Воротинцев.

Реконструйована лінія – джерело основного живлення Водозабору № 3, звідки питна вода надходить до району Павленки – площа Зигіна обласного центру та до Вакуленець, Крутого Берега, Дублянщини, Ліска, Новобудови.

«Тепер на вулиці Колійній немає аварійних опор, які несли загрозу мешканцям, а третій водозабір нашого підприємства має надійне живлення як мінімум на 25 років!» – наголошує Василь Воротинцев.

Нова лінія https://www.youtube.com/watch?v=2-jAbnKU6-s

Інші новини