Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


«Полтававодоканал» плюс Василь Забишний дорівнює пів століття!

30.09.2021, 09:31

Він ніколи не «рубає з плеча», натомість завжди допоможе і порадить; не шукає коротких шляхів, однак ніколи нічого не ускладнює; не рахує років, але веде чіткий облік зробленого і – головне! – запланованого. Знає і вміє стільки, що навіть уявити годі, як годі уявити і його у кепському настрої чи без доброго слова підтримки.

Уявити ж Водоканал без Василя Івановича Забишного просто неможливо. Усі, хто працює у «Полтававодоканалі» нині, почали свій трудовий шлях тоді, коли Василя Івановича вже по праву вважали беззаперечним авторитетом водопровідної справи.

Свій шлях на підприємстві Василь Забишний почав у вересні 1971 року. Слюсар, майстер – і так аж до радника із виробничих питань КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ». Постійно вчився, та й досі спраглий до нових знань, тому навряд чи Василя Івановича можна чимось здивувати. А він дивує завжди. І не лише колосальними вміннями та величезним досвідом, а й поглядом на життя: здатністю бачити красу у всьому, майстерністю відчувати найтонші пориви душі, любов`ю до всього живого і безмежною закоханістю у справу свого життя.

Чи є на Полтавщині населений пункт, де би не знали Василя Забишного? Навряд чи. Куди б не приїхав розв`язувати виробничі проблеми, його впізнають, з ним вітаються, просять поради, діляться своїми радостями і бідами. Для кожного Василь Іванович має слово втіхи і щиру посмішку, лукавий жарт і повчальний спогад, влучне питання і дотепну відповідь.

У одному з інтерв`ю на питання «Що Вас стільки років тримає у Водоканалі?» Василь Забишний відповів:

«Це моє! Я його, як то кажуть, крутив, створював його, будував. Працював і вдень і вночі, було таке, що і по кілька діб поспіль. Словом, Водоканал – це мій дім! Я кожен гвинтик тут знаю…»

То що ж це, якщо не відданість? Хіба що любов, яка триває ось уже пів століття!

Інші новини