Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


«Полтававодоканал» нагадує споживачам передати показники приладів обліку води.

10.01.2018, 14:54

«Полтававодоканал» нагадує споживачам передати показники приладів обліку води.

Безперервно триває прийом показників лічильника на холодну воду. «Полтававодоканал» радить приділити кілька хвилин цьому питанню.

Нагадаємо, щомісяця «Полтававодоканал» чекає від своїх споживачів показники лічильника на холодну воду. Їх можна передати кількома способами.

Споживач може зателефонувати на автовідповідач — 60-91-65 — і повідомити дані, які там просять: адресу, ім’я, особовий рахунок та показник.

Якщо ж абонент хоче говорити з оператором, він може зателефонувати за номерами 50-96-69 або ж 61-28-21. Проте варто розуміти, що додзвонитися на ці телефони важче, ніж на автовідповідач, оскільки одночасно людина може приймати лише одного споживача. А дзвінків протягом дня — дуже багато.

Варто не забувати, що, набираючи ці номери з мобільного, потрібно додавати код Полтави — 0532.

Ще один спосіб передати показники лічильника на холодну воду — зареєструватися у «Особистому кабінеті абонента» від «Полтававодоканалу». З інструкціями щодо цієї процедури можна ознайомитися тут (http://cpp.vodokanal.poltava.ua/resources/instructions/cpp-register-profile-gs-ua.pdf) та тут (http://cpp.vodokanal.poltava.ua/resources/instructions/cpp-register-address-gs-ua.pdf).

У разі ж виникнення проблем з реєстрацією в «Особистому кабінеті абонента» можна звернутися за адресою:webpoltavavodokanal@gmail.com чи за телефоном 61-10-08.

Прес-служба «Полтававодоканалу»

Інші новини