Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


«ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»: каналізаційна насосна станція в Опішні працюватиме

14.09.2020, 10:12

«ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»: каналізаційна насосна станція в Опішні працюватиме

Мешканці багатоповерхівок по вул. Нафтовиків у селищі Опішня Зіньківського району тривалий час потерпали від відсутності централізованого водовідведення. Будівництво каналізаційної насосної станції зусиллями місцевого самоврядування завершили у 2017-му році, з того часу вона перебуває на балансі Опішнянської селищної ради.

Ця каналізаційна насосна станція працювала автоматично. Однак, яка би не була автоматика, для того, щоб усе працювало якісно, і систему, і механізми необхідно обслуговувати. Звісно, власного комунального підприємства селищна рада не має, відтак – немає фахівців, які би могли обслуговувати цю станцію, забезпечуючи її безперебійну роботу. Тому інколи каналізаційна насосна станція виходила з ладу, завдаючи клопоту і мешканцям багатоповерхівок по вул. Нафтовиків, і Опішнянській владі. Саме тому Опішнянський селищний голова Микола Різник звернувся до КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» стосовно передачі каналізаційної насосної станції по вул. Нафтовиків на баланс підприємства.


Фахівці Водоканалу провели детальне обстеження та надали за його результатами відповідні зустрічні пропозиції. Попередню згоду від КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» щодо прийняття КНС на баланс підприємства опішняни мають. Але щодо зміни балансоутримувача існує тривала, затверджена законом процедура – через рішення сесії Полтавської обласної ради.

Нині каналізаційна насосна станція в Опішні працює – фахівці Водоканалу привели її до робочого стану. І поки процедура передачі станції на баланс Водоканалу триває, спеціалісти підприємства проводитимуть періодичний огляд механізмів для забезпечення постійної та якісної роботи каналізаційної насосної станції по вул Нафтовиків у селищі Опішня Зіньківського району.

Інші новини