Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Облік кількості скидів рідких побутових відходів у районних дільницях — на постійному контролі!

04.10.2021, 10:07

Виробничий процес прийому, транспортування, перекачування, очищення стоків, що централізовано (по мережі) надходять на очисні каналізаційні станції підприємства, триває безперебійно.

Однак не секрет, що у районних філіях централізованим водовідведенням користується лише частина споживачів. Скажімо, у Карлівській дільниці з експлуатації водопровідно-каналізаційного господарства КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» обліковано та на договірних засадах отримують послуги з водовідведення 3485 абонентів, з них 3366 багатоквартирних будинків, 107 юридичних осіб, а так званого приватного сектору лише 12. Чому? Бо решта домоволодінь приватного житлового сектору обладнані вигрібними ямами, септиками і т. п. Тим часом їх експлуатація потребує систематичного обслуговування, зокрема вивільнення від рідких нечистот резервуарів спеціальною автомобільною технікою.

Тому укладання договорів між фізичними особами-підприємцями, що надають послуги з вивезення рідких побутових відходів, та КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» на приймання, очищення та відведення стоків згідно з «Правилами користування системами водовідведення в населених пунктах України» та «Правилами прийому стічних вод» – робота, що потребує постійної уваги та неухильного контролю, серед іншого, і для недопущення несанкціонованих скидів на очисні споруди нашого підприємства. Адже йдеться не лише про високу якість надання послуг, а головним чином про екологічну безпеку!

Інші новини