Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


На етнофестивалі «Зберемося, роде!» «Полтававодоканал» пригощав питною водою полтавців

13.09.2018, 16:43

Фестиваль «Зберемося, роде!» вже вдруге пройшов у Полтаві. Як і минулого року, свято поєднало етномотиви і сучасність. Один з його цьогорічних партнерів — комунальне підприємство «Полтававодоканал».

Розважальну програму розділили на два блоки: сімейний і молодіжний.

В рамках першого діяли: містечко майстрів з майстер-класами, козацький стан, дитяча сцена, де виступали аматорські колективи, ярмарок вуличної їжі.

Також полтавці могли побачити сучасну техніку ЗСУ і пройти вишкіл.

Окрім цього діяли фотозони, майстер-класи із народних танців.

Програма для молоді розпочалася ввечері виступами запрошених рок-гуртів.

Засновники фестивалю звернулися за фінансовою і організаторською допомогою до місцевих підприємств і державних установ. Одним з таких цього року став «Полтававодоканал».

Ми розуміємо, наскільки спекотно і гаряче буває на таких фестивалях. Тож вирішили облаштувати «точку видачі» безкоштовної води, аби кожен спраглий полтавець міг напитися. Ми давно співпрацюємо із спілками АТОвців, тож і цього разу не відмовили у помочі, — розповів гендиректор підприємства Василь Воротинцев.

Точка Водоканалу знаходилась поблизу зі сценою. Тож частими гостями були діти. Малечу напували свіжою водою та дарували паперові картузи.

Дуже зручно: опісля виступу можна зразу і попити, наша вода дуже смачна — зауважив один із дітлахів-артистів Георгій. Хлопчик кілька разів підходив до пункту разом і друзями.

Працівники водоканалу Олександр Вац та Анатолій Яремченко, які пригощали водою малечу, відмітили: такі заходи необхідні, адже вони згуртовують полтавців:

– Це свято поєднує усіх нас, адже нагадує, ким ми є: українцями. Всі ми маємо шанувати народні традиції та звичаї. Цьогорічний фестиваль прийшовся на доволі теплу суботу. Тому наш почесний обов’язок, як «водоканалівців», забезпечити всіх шанувальників народної культури свіжою та чистою водою.Інші новини