Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Міжнародний водний форум «Aqua Ukrаine — 2017»

14.11.2017, 13:07

Минулого тижня у Києві відбувся 15-ий міжнародний водний форум «Aqua Ukrаine – 2017». Його учасниками вже традиційно стали представники «Полтававодоканалу».

Завдяки наполегливій праці організаторів впродовж п’ятнадцяти років, форум «Aqua Ukrаine – 2017» став провідною та рушійною силою модернізації та оновлення водогосподарської галузі України.

Це не лише один з найпрестижніших в Україні демонстраційних майданчиків галузевих досягнень. А ще й місце для вирішення найактуальніших проблем водопідготовки, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, контролю якості питної води та підвищення рівня надання житлово-комунальних послуг до кращих світових стандартів.

Серед учасників та запрошених гостей Віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, керівники вітчизняних та іноземних водоканалів і галузевих підприємств.

Фахівці «Полтававодоканал» отримали можливість поспілкуватися з колегами, обмінятися досвідом та ознайомитися зі сучасними технологіями системи водопідготовки.

У межах спеціалізованої виставки, проходили конференції, симпозіуми, семінари та майстер-класи.

З доповіддю про стан системи водовідведення міста, проблеми та шляхи її вирішення виступив начальник служби водовідведення «Полтававодоканалу» Іван Містюк. Проблема незадовільного стану колекторів — загальна для водопровідно-каналізаційних господарств країни. Тож до діалогу щодо головних аспектів вирішення цього питання долучилися комунальники з інших регіонів України.

Представленні комплексні рішення та технології дозволили ознайомитись з найсучаснішими тенденціями у сфері насосного обладнання, труб та фітингів, безтраншейної санації трубопроводів, систем автоматизації та диспетчеризації, контрольно-вимірювальних приладів — як українських, так і світових виробників.

Міжнародний рівень цьогорічної виставки підтверджується широкою географією учасників. Відвідувачі ознайомилися з продукцією компаній з Австрії, Великобританії, Італії, Латвії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Франції, Чехії та інших.

— Новітні розробки, представлені на виставці, зможуть задовольнити найвибагливіші потреби комунальної галузі та кінцевого споживача. Вони знайдуть практичне застосування у подальшій модернізації систем водопостачання та водовідведення, — зазначив генеральний директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев.

Прес-служба «Полтававодоканалу»

Інші новини