Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Міжнародна спеціалізована виставка «ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК 2016»

13.09.2016, 15:35

Міжнародна спеціалізована виставка «ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК 2016»

6-9 вересня 2016 року в м. Київ відбулася науково-практична конференція "Модернізація житлово-комунального господарства - основа забезпечення належного рівня якості життя та сталого розвитку громад. Опалювальний сезон 2016-2017. Проблеми. Шляхи вирішення" та ІІ-га Міжнародна спеціалізована виставка "ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК".

Заходи проводилися за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Клубу мерів. Організатори виставки – асоціація міст України, асоціація "Укрводоканалекологія", асоціація "Укртеплокомуненерго", асоціація управителів житла.

У рамках заходів були проведені круглі столи на актуальні теми у сфері розвитку житлово-комунального господарства, фінансово-економічного стану підприємств галузі, сертифікації процесів в галузі, питань енергозбереження та готовності підприємств до проходження опалювального сезону 2016-2017 року.

Традиційно, проводився щорічний конкурс на краще підприємство водопровідно-каналізаційної галузі. Не перший рік бере участь у конкурсі і команда КП ПОР «Полтававодоканал». У номінації «Кращій зварник пластикових трубопроводів» команда полтавців здобула почесне друге місце, поступившись команді з Чернігова. Тож, хочеться привітати наших колег - Парасоцького Богдана, Лукашенка Руслана та Дзекуна Івана з перемогою та побажати нових успіхів та злетів на ниві професіоналізму.

Інші новини