Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та висока якість послуг — стратегічне завдання розвитку житлово-комунального господарства України»

18.02.2015, 22:09

11 лютого в м. Яремче розпочала роботу Х Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та висока якість послуг – стратегічне завдання розвитку житлово-комунального господарства України». В роботі конференції взяли участь понад 200 учасників, в тому числі представники Мінрегіону України та НКРЕКП. Окрім вітчизняних фахівців водопровідно-каналізаційного господарства до обговорення питань розвитку комунальних послуг та підвищення їх якості долучилися представники асоціацій житлово-комунального господарства Польщі, Німеччини, Австрії, Чехії, Словаччини, Швеції, Ізраїлю, Болгарії, Білорусі, Молдови. Під час проведення конференції учасники взяли участь у робочих нарадах та засіданнях круглих столів, на яких були обговорені питання співпраці асоціацій України та Польщі, Австрії, Чехії, а також інвестиційної привабливості житлово-комунального господарства України та практичні кроки реалізації інвестиційних проектів. Присутні оглянули технічну виставку «Технології та обладнання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», на якій були представлені зразки технологічного обладнання та нові розробки 25 вітчизняних та закордонних постачальників та науково-практичних організацій.

Конференція проходила з 11 по 14 лютого 2015 року. Вона організована з метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, поширення передового досвіду та удосконалення управління та регулювання у цій сфері.


Інші новини