Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


КП ПОР «Полтававодоканал» сприятиме покращенню якості води у сільській місцевості.

15.03.2016, 16:22

КП ПОР «Полтававодоканал» сприятиме покращенню якості води у сільській місцевості.

Щороку 22 березня в усьому світі відзначається День водних ресурсів. Він був установлений за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, щоб нагадати людству про важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства. Це не просто чергова дата у календарі, а ще один привід звернути увагу спільноти, що питання забезпечення людства якісною питною водою є однією з гострих проблем розвитку суспільства .

Символічно, що напредодні цієї дати відбулася зустріч фахівців полтавського водоканалу на чолі з генеральним директором, з головою Шишацької селищної ради та директором новоствореного КП «Техкомунбуд». Адже занепокоєнність якістю питної води - ключовий фактор, що мав вплинути на визначення і вирішення в подальшому проблем водопостачання в даному регіоні. А проблем, пов’язаних з якісним водопостачанням, як виявилося, досить багато в територіальній селищній громаді Шишаччини, яка об’єднанала 62 населених пункти.

«Підтримка функціонування діючих та будівництво нових мереж водопостачання у нашому районі – одне з найприорітетніших завдань місцевої влади – зазначив шишацький селищний голова Олександр Тутка - Але без комплексного підходу, без залучення фахівців –виробничників водопостачальної галузі, самій селищній громаді не впоратися. Ми готові виділити кошти для вирішення цієї прблеми. »

Під час зустрічі обговорені були основні кроки і завдання, з яких треба починати громаді : вирішення питання балансоутримання, експертної оцінки, інвентаризації, аналіз стану зношеності існуючих мереж, обладнання тощо.

«Обсяг роботи лише з документацією займе досить багато часу, безліч документів прийдеться відновлювати, слід отримати велику кількість дозволів. Розуміємо, що це непросто. А для вирішення питань технічного характеру повністю покладаємося на фахівців полтавського водоканалу, професіоналізм яких не викликає сумніву» - говорить директорр КП «Техкомунбуд» Корсун Петро Іванович. «Давно настала нагальна потреба якісного водопостачання, колодязі висихають, вода в них неякісна. Люди б’ють на сполох. » - продовжує Олександр Тутка.

В свою чергу, очільник КП ПОР «Полтававодоканал» Олег Кретович, підкреслив, що комунальники готові допомогти шишаччанам та відкриті до переговорного процесу з громадою, селищними головами, підприємствами. «Зважений та комплексний підхід дасть свої результати, наша співпраця буде корисною та взаємовигідною» - зазначив Олег Іванович.

Під час конструктивного діалогу було вирішено розпочати пілотний проект з двох сіл. Вже найближчим часом фахівці полтавського водоканалу виїдуть по селам для обстеження придатності інженерних комунікацій для якісного забезпечення послугами централізованого водопостачання сіл, фахово проведуть інвентаризацію.

За результатами обстеження буде проведений висновок та надані рекомендації щодо розвитку інфраструктури централізованого водопостачання даних населених пунктів, оптимізації витрат на експлуатацію.

Розуміння масштабів проблем та необхідності реформування системи водопостачання , підтримка цього процесу керівництвом КП ПОР «Полтававодоканал» є запорукою досягнення встановлених цілей реформування сектору водопостачання Шишаччини.

Інші новини