Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Конкурс дитячого малюнка у «Полтававодоканалі»

01.06.2021, 16:56

Щороку у Міжнародний день захисту дітей діти працівників КП ПОР «Полтававодоканал» беруть участь у конкурсі малюнка на асфальті, який організовує профспілка підприємства. Цьогоріч погода внесла корективи у традиційне дитяче свято, тож малювали на папері у актовій залі.

Однак дощ і холод настрою ні організаторам, ні дітлахам не зіпсували – малювали натхненно і весело, танцюючи і декламуючи вірші, знайомлячись із Зайчиком та Їжачком, спілкуючись із казковими персонажами.

«Традиційно у цей день профспілка «Полтававодоканалу» організовує для малечі свято. Сьогодні до нас завітали казкові герої, які не лише розважали малечу, а й підтримували та допомагали. Малюнки вдалися на славу! І, звісно, ніхто не пішов додому без подарунків», – тішиться голова первинної профспілкової організації КП ПОР «Полтававодоканал» Ліана Козмійчук.

У захваті від свята були і дорослі, і малеча. Раділи не стільки отриманим подарункам, скільки захоплюючому процесові творчості та можливості продемонструвати свої таланти.

«Дуже складно було визначити переможців, адже усі діти – надзвичайно талановиті! Враховували оригінальність сюжету, композицію і кольорову гаму. Малюнки-переможці – це не про техніку, а про настрій, уяву та дитячу мрію», – каже голова журі Лариса Заверюха.

Третє місце у конкурсі малюнка посіла Соня Вовк, друге – Ліза Боцула, а переможцями стали Аня та Ілля Кононенки!

Інші новини