Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Кіберзахист — важлива складова у роботі СІБО та ВІТ «Полтававодоканалу»

02.04.2021, 09:30

Кіберзахист – важлива складова у роботі СІБО та ВІТ «Полтававодоканалу»

Захист інформації та питання її збереження, аналіз кіберзагроз, види кібератак і реагування на них – про все це та ще багато іншого йшлося на вебінарі «Інформаційна безпека підприємства, установи, організації. Юридичне забезпечення» за участю фахівців служби інформаційної безпеки та охорони і відділу інформаційних технологій КП ПОР «Полтававодоканал».

«Навчальний вебінар тривав понад 6 годин, інформації отримали достатньо, маємо відтепер навіть відповіді на питання, що на перший погляд здавалися колізіями. Загалом, проблеми кіберзахисту для нашого підприємства надзвичайно актуальні, ми маємо, на жаль, досвід кібератак, з якими у тісній співпраці з відповідними правоохоронними структурами результативно впоралися. До речі, «Полтававодоканал» – єдиний з водоканалів України, якого запросили до участі у цьому вебінарі», – зауважив начальник служби інформаційної безпеки та охорони нашого підприємства Володимир Ворожко.

Онлайн-заняття проводили провідні українські експерти з кібербезпеки, які не лише по пунктах «розібрали» основні аспекти кіберзахисту, а і дали вичерпні відповіді на всі запитання, що виникали у слухачів вебінару.

Інші новини