Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Карлівка і Машівка: забезпечення якісними послугами — наше головне завдання

11.02.2021, 16:08

Оптимізація надання якісних послуг водопостачання – така мета робочої поїздки заступника генерального директора з економіки та фінансів КП ПОР «Полтававодоканал» Миколи Третяка та радника з виробничих питань підприємства Василя Забишного до Карлівки та Машівки.

Для початку обстежили інфраструктуру систем водопостачання цих населених пунктів, адже головна мета подібних візитів – побачити справжній хід справ на дільницях, а не паперові звіти. Працівники і Карлівської, і Машівської дільниці КП ПОР «Полтававодоканал» висловили свої пропозиції щодо поліпшення якості послуг водопостачання.

Стосовно проблем, то вони на районних дільницях підприємства майже однакові, тем для обговорення було багато: зношеність мереж, застаріле обладнання, низький рівень проплат населення за спожиті послуги, підвищення цін на енергоносії та багато іншого.

«Дільниці нашого підприємства, розташовані поза межами обласного центру, перебувають з нами на постійному зв`язку. Сьогодні вислухали пропозиції фахівців Карлівської та Машівської дільниць, ознайомилися з найнагальнішими проблемами. Відтак сформували нові напрями нашої роботи. Починаємо з головного – оптимізації надання якісних послуг з водопостачання», – зазначив заступник генерального директора з економіки та фінансів КП ПОР «Полтававодоканал» Микола Третяк.

Подібні робочі виїзди дають імпульс для розуміння проблем на дільницях, показують проблеми зблизька та дають змогу напрацювати шляхи їх розв`язання.

Інші новини