Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення — стратегічний напрямок розвиткуводопровідно-каналізаційного господарства України».

14.02.2017, 10:15

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція “Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвиткуводопровідно-каналізаційного господарства України».

Завершилася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція “Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвиткуводопровідно-каналізаційного господарства України ”, яка тривала з 07 по 11 лютого 2016 року у м.Яремче, Івано-Франківської обл., яку відвідали фахівці підприємства КП ПОР «Полтававодоканал». Захід проведено з метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері.

В роботі конференції прийняли участь близько 300 учасників. У рамках конференції відбулися засідання з розроблення єдиної концепції відносин у сфері житлово-комунальних послуг, акцентовано увагу на процесі удосконалення нормативно-правового забезпечення у сфері питного водопостачання та водовідведення, а також створення належних умов для інвестування у розвиток галузі. На заході був присутнім заступник директора Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Дмитро Петрунін, з доповіддю про фінансово-господарський стан підприємств водопровідно-каналізаційної галузі України та надав роз’яснення щодо тарифоутворення на запитання керівників підприємств.

Цікавими і змістовними були виступи представників асоціацій водопровідно-каналізаційного господарства Польщі, Німеччини, Чехії, Молдови, Литви та Албанії. В конференції взяли участь вітчизняні асоціації. Також було проведено зустрічі президентів європейських водних Асоціацій з метою пошуку оптимальної моделі розвитку ВКГ України та створення постійно діючих контактів з основних напрямків розвитку господарства в сучасних умовах.

Протягом конференції проводилася традиційна галузева виставка технологій та обладнання, де можна було ознайомитися з новітніми розробками та технологіями фірм експонентів, обмінятися досвідом роботи, встановити ділові контакти тощо. У рамках конференції відбулися засідання Ради Асоціації та загальні збори.

Організаторами щорічного заходу виступили : ТОВ «Ватерпоінт», виробничо-практичний журнал «Водопостачання т а водовідведення» та Українська Асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» за підтримки Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.

«Зустрічі такого рівня дають нам змогу ставати більш компетентними, бути впевненими в прийнятті рішень, зміцнювати потенціал фахових асоціацій і просто ставати кращими менеджерами, вченими, інженерами. Саме таке спілкування комунальників з владою, підприємцями дає можливість напрацьовувати конструктивні пропозиції для вирішення проблем водопровідно-каналізаційної галузі.
Що в свою чергу дає нам змогу з гідністю і на високому професійному рівні виконувати благородний обов’язок перед громадами – безперервно та якісно надавати послуги.» - зазначив Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Юрій Жерліцин.

Інші новини