Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Фахівці Полтавського водоканалу відвідали Міжнародний господарський форум «Smart-Citi & Ecosistem».

15.02.2018, 14:37

Фахівці Полтавського водоканалу відвідали Міжнародний господарський форум «Smart-Citi & Ecosistem».

Завершився І Міжнародний господарський форум «Smart-Citi & Ecosistem»Розумне місто»), в рамках якого проходила ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвиткуводопровідно-каналізаційного господарства України ”. Захід тривав з 07 по 11 лютого 2018 року у м.Яремче, Івано-Франківської обл. Більше 70 комунальних господарств України прийняли участь у форумі, в тому числі й фахівці підприємства КП ПОР «Полтававодоканал». Захід проведено з метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері.

В роботі форуму прийняли участь більше 300 учасників. У рамках цього масштабного заходу відбулися засідання з розроблення єдиної концепції відносин у сфері житлово-комунальних послуг, акцентовано увагу на процесі удосконалення нормативно-правового забезпечення у сфері питного водопостачання та водовідведення, а також створення належних умов для інвестування у розвиток галузі. На заході були присутні заступник Міністра ррегіонального розвитку , будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, Народний депутат України Альона Бабак, відповідальні працівники Мінрегіонбуду з доповіддями на теми щодо змісту та механізмів державної політики у сфері водопровідно-каналізаційної галузі України, були надані роз’яснення щодо стратегії розвитку сфери водопостачання, засобів імплементації та досягнення показників цілей сталого розвитку.

Також були присутніми керівники та представники органів самоврядування, представники бізнесу та наукові співробітники.

Цікавими і змістовними були виступи представників асоціацій водопровідно-каналізаційного господарства Німеччини, Польщі, Чехії, Словенії, Молдови, Білорусії та місцевих Асоціацій. Також було проведено зустрічі представників європейських водних Асоціацій з метою пошуку оптимальної моделі розвитку ВКГ України та створення постійно діючих контактів з основних напрямків розвитку господарства в сучасних умовах.

Протягом конференції проводилася традиційна галузева виставка технологій та обладнання, де можна було ознайомитися з новітніми розробками та технологіями фірм експонентів, обмінятися досвідом роботи, встановити ділові контакти тощо.

Організаторами щорічного заходу виступили : ТОВ «Ватерпоінт», виробничо-практичний журнал «Водопостачання та водовідведення», Асоціація «Укрводоканалекологія» , ГО «Клуб мерів», Асоціація міст України, Асоціації ОСББ України та громад за підтримки та активної участі Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.

«Зустрічі такого рівня дають змогу ставати більш компетентними, бути впевненими в прийнятті рішень, зміцнювати зв’язки та збільшувати можливості фахових асоціацій і просто ставати кращими менеджерами, вченими, інженерами. Саме таке спілкування комунальників з владою, підприємцями дає можливість напрацьовувати конструктивні пропозиції для вирішення проблем водопровідно-каналізаційної галузі» - зазначив організатор форуму Юрій Жерліцин.


« В свою чергу – підкреслив генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев, - участь у подібних заходах сприяє збільшенню потенціалу наших фахівців й в подальшому дає змогу з гідністю і на високому професійному рівні виконувати благородний обов’язок перед громадою – безперервно та якісно надавати послуги».

Прес-служба КП ПОР «Полтававодоканал»


Інші новини