Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Допомога з Полтави прикордонникам на сході.

02.05.2017, 15:44

Допомога з Полтави прикордонникам на сході.

Черговий вантаж з гуманітарною допомогою вирушив 25 квітня з подвір’я комунального підприємства «Полтававодоканал».

Працівники полтавського водоканалу знову зініціювали допомогу на схід. На цей раз вантаж поїде до Прикордонного Загону Східного напрямку в Харківської області, а звідти буде направлений прикордонникам Харківської, Луганської та Донецької областей.

З ініциативи керівника підприємства, який особисто долучився до допомоги було відправлено 1500 кг. м’яса, яке було придбано за собівартістю у ФОП «Раджабов Олександр Петрович». Приватний підприємець теж долучився до цієї благородної місії й на безоплатній основі й додав ще 500 кг курятини від свого приватного підприємства.

- Ніколи не думав, що в області проблема купити яловичину. Знайшли виробника в с. Більск. Дякуючи керівнику СГТОВ «Скіф» Бовдиру Олександру Васильовичу, було придбано півтори тони яловичини за собівартістю – розповідає помічник генерального директора КП ПОР «Полтававодоканал» Олександр Русін, який супроводжував вантаж до Харкова.

Водієм КАМАЗу, який вже невперше доставляє благодійну допомогу, є досвідчений працівник автобази КП «Полтававодоканал» Олександр Радченко.

Ще один вантаж з двома тонами м’яса в цей день був доставлений прикордонникам в Краматорськ. Генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев, який особисто контролював доставку допомоги до Краматорська, зазначає, що це не остання акція водоканалівців.

- Акція знайшла підтримку в обласній раді та обласній адміністрації, дякуємо всім підприємцям, які долучилися до цієї благородної місії. Відправили цей вантаж, а вже радимося з колективом, який вантаж ми будемо готувати наступного разу. Адже з такими щирими і небайдужими людьми, можна зробити багато добрих справ – зазначає Василь Воротинцев.

Та не лише комунальники та підприємці долучилися до акції допомоги сходу. До водоканалівців звернулася директор Полтавського ДНЗ № 78 “Пізнайко» Жанна Станіславівна Мігушкіна. Дізнавшись зі ЗМІ про допомогу нашим воїнам, колектив, батьківський комітет та діти теж вирішили зробити посильний внесок. Безліч яскравих малюнків, та посилку з продуктами передали вихованці закладу разом з батьками.

- Ми передаємо ці малюнки та подарунки нашим прикордонникам, бо розуміємо, що вони захищають нашу країну і нас, завдяки їм ми можемо спати спокійно. Наш заклад відвідують також діти з родин переселенців зі сходу. В нас дуже активна батьківська громада, більше двох років ми проводимо такі акції – допомоги нашим воїнам та мешканцям сходу.

Представники водоканалу та воїн-кіборг, захисник Донецька, Віталій Діденко були приємно вражені концертом, який підготували вихованці цього закладу. Зворушливо звучав гімн України з вуст малечі, і долонька, прикладена до сердечка викликала радість і гордість одночасно. Ці діти – майбутнє нашої держави. А майбутнє в України буде прекрасним, і це не викликає сумніву.

- Діти, ви навіть не уявляєте, з яким нетерпінням чекають ваших малюнків воїни на сході. Отримати там таке щире послання – є найбільшою втіхою, спасибі велике – зазначив Віталій Діденко.

В свою чергу, водоканалівці подарували дітлахам книжки та буклети про пригоди краплинок, а колективне фото на згадку завершило це зворушливе дійство.

Олена Корнійчук


Інші новини