Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


До уваги споживачів!

27.09.2017, 11:43

До уваги споживачів!

Внесено зміни про порядок призначення та надання населенню субсидій.

Постановою КМУ від 18.08.2017 №609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України», яка набрала чинності 19.08.2017, внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (затв. Постановою КМУ від 21.10.1995, № 848).

Внесеними змінами, зокрема до п. 14 Положення , передбачено, що у разі отримання від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн), субсидія на наступний строк не призначається, про що органи соціального захисту населення інформують особу.

Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк було документально підтверджено сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризації, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії , в іншому випадку – з місяця, в якому документально підтверджено про сплату заборгованості або укладення договору.

Служба обліку та реалізації КП ПОР «Полтававодоканал»

Інші новини